ĮKŪRĖJASGenadijus Smertjevas

Apie Vokiečius sakoma – jie punktualūs, gabūs inžinieriai, vertina kokybę ir laikosi duoto žodžio, nepamirštant – kad neblogai žaidžia futbolą. Žvelgdamas į daugiau nei penkiolikos metų rinkos patirtį galiu teigti, kad nors laikai ir keičiasi, tačiau pamatinės vertybės ant kurių remiasi vokiškos verslo tradicijos, išlieka.
Nors palyginti su Vokietija, lietuviško verslo tradicija dar visai jauna, šalis pasiekė europietišką verslo normatyvą, o kai kuriose srityse visa galva lenkia senąjį Europos žemyną. Pats laikas pasiūlyti „Made in Lithuania“ standartą, kokybę vertinantiems, klientams ir partneriams Vokietijoje.

LT / DE / EN / RU

Jau virš dvidešimties metų mano gyvenimas glaudžiai susijęs su šia šalimi – tiek kultūrine, tiek ir verslo prasme. Gimnaziją baigiau Bavarijoje, ekonomikos studijas vidurio Vokietijoje. Po aštuonerių metų vadovaujančioje pozicijoje savo žinių ir patirties bagažą praturtinau Executive MBA studijose (2017-2019) Mannheimo ir ESSEC (Paryžiuje) verslo magistro studijose. Visi mano projektai ir darbai buvo ir yra susiję su Vokietijos rinka. Per netrumpą laikotarpį buvo įgyvendinta daug įdomių projektų viešajame ir privačiame sektoriuose. Lietuvoje turime daug įmonių, kurios gamina reikalingus produktus ir teikia precedento neturinčias paslaugas. Mano ir Memel Consult komandos tikslas padėti šioms įmonėms įžengti ir sėkmingai įsitvirtinti Vokietijos rinkoje.

JŪS PLANUOJATE VEIKSMUS VOKIETIJOS RINKOJE?Padarykime tai kartu

    Sekite mus

    Užsiprenumeruokite naujienlaiškį šiandien, kad gautumėte naujienas apie Vokietijos rinką. Mes gerbiame jūsų privatumą. Jūsų informacija yra saugi.

      ©2023 Memel Consult. Visos teisės saugmos | Privatumo politika